Leírás és Paraméterek
Az új "klasszikus" csészerakosgató játékkal rengeteg módon lehet játszani. A baba könnyen egymásba tudja helyezni a 10 db kerek csészét függölegesen, vagy dobálhatja őket.
A színes csészéken számok vannak 1-10-ig, hogy a baba megismerkedjen általuk a számokkal és a színekkel.
A hasonló méretű csészéket össze lehet, így labda lesz belőlük, és még ezeket is egymásba lehet rakni, így labda lesz belőle és még ezeket is egymásra lehet rakni (anyuka segítségével).
A szetthez jár egy csengőlabda, amelyet magában is lehet rázogatni, vagy bele lehet rakni az egyik golyóba, amit a baba maga készített, de még az egymásra halmozott csészék tetejére is oda lehet tenni. A csészék összerakásával a baba még absztrak formákat is készíthet.
A lehetőségek száma végtelen.
Mazsolanet Babaáruház | Kérdésed van? ITT tedd fel | Jó vásárlást kívánunk!